Rozmiar tekstu: Powiększ | Przywróć | Pomniejsz
Biblioteka Publiczna
w Ożarowie Mazowieckim

O FINANSACH... W JÓZEFOWIE

Z początkiem maja rozpoczęliśmy zajęcia w ramach warsztatów „O finansach… w bibliotece. 5 edycja”, którego organizatorem jest Narodowy Bank Polski przy współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt ma na celu przeszkolenie osób powyżej 50. roku życia z zakresu finansów i bankowości internetowej. Jako pierwsza zajęcia rozpoczęła grupa Klubu Pasjonatów z Filii nr 1 w Józefowie. Dziesięciu Seniorów, co czwartek, o godzinie 10.00 spotyka się w bibliotece, by przejść przez kolejny moduł kursu. Za nami już trzy spotkania. Ostatnio rozmawialiśmy o budżecie domowym.

Spotkania przebiegają w niezwykle przyjemnej atmosferze, co jest ogromną zasługą prowadzących - Ewy Bojarowskiej i Martyny Zawady. Są rozmowy, żarty, ciekawe anegdoty i wspólna praca. Seniorzy chętnie dzielą się swoimi wątpliwościami, pytaniami i własnymi doświadczeniami. Na koniec każdego szkolenia jest chwila na wspólną kawę i herbatę.

Wszystkich chętnych zapraszamy. Są jeszcze wolne miejsca. Już wkrótce ruszają zajęcia w Bibliotece Głównej przy ul. Szkolnej 2 w Ożarowie Mazowieckim. Więcej informacji pod numerem /22/ 722-12-65.

 

 

Przejdź do Galerii

 

Oprac. MZ