Zabytki

Koło Gospodyń Wiejskich przedstawia: 7-latki gotują. Ale jaja! 1 jajko, 15 przepisów

Przygotowaliśmy dla Państwa nową  książeczkę „Koło Gospodyń Wiejskich przedstawia: 7-latki gotują – Ale jaja! 1 jajko, 15 przepisów”. Zawiera najprostsze dania z jajek i jest zaproszeniem do wspólnego gotowania.

Kolorowe ilustracje do każdego z przepisów wykonała Emilia Zielińska, z którą współpracowaliśmy przy naszej wcześniejszej publikacji „Nie pękaj! Bajka o Bąblu z Ożarowa Mazowieckiego”. Koło Gospodyń Wiejskich w Święcicach podjęło „jajo” jako temat do pisania, a wkrótce przyłączyły się panie z Koła w Piotrówku Małym. W składzie i druku pomogło nam Wydawnictwo Olesiejuk, przepisy testowała Ola, córka naszej bibliotecznej koleżanki i wszystkie potrawy się udały!

Książeczka może być wykorzystana nie tylko w domu przez rodziców do oswajania dziecka z kuchnią, ale i do zajęć przedszkolnych czy bibliotecznych.

Egzemplarze są do kupienia w naszych placówkach. Zapraszamy!

Opracowała Elżbieta Paderewska