OGŁOSZENIE WS. ZAGROŻENIA

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury (w tym bibliotek publicznych), filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, placówek szkolnictwa artystycznego oraz szkół i uczelni wyższych. Przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W związku z powyższym wszystkie placówki Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim w okresie od 12 do 25 marca 2020 r. będą zamknięte. Do końca marca odwołane zostają wszystkie zaplanowane zajęcia dla grup zorganizowanych, spotkania autorskie, warsztaty, lekcje.

Zarządzenie nr 2/20

O nowych terminach powiadomimy Czytelników na naszej stronie www oraz na Facebook'u i Instagramie.

Jednoczesnie uspakajamy: wszystkie terminy zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych (książki, gry planszowe, filmy, audiobooki) przypadające w dniach 1-31 marca 2020 r. zostają przesunięte do 15 kwietnia.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, życzymy zdrowia!