Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

Pażdziernikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Ksiązki dla Dorosłych w ożarowskiej bibliotece przebiegało w wyjatkowej atmosferze, bowiem gościliśmy w Klubie  panią Agatę Kołakowską, poczytna autorkę powieści pbyczajowych.

Pani Agata, z wykształcenia dziennikarka,  na co dzień mieszka i pracuje we Wrocławiu. We Wrocławiu też  rozgrywa się akcja kilku jej książek, na przykład -  "Igraszek z losem".  Bohaterem tej powieści jest empatyczny sprzedawca ciastek, którego pierwowzór  ma własny  sklep z apetycznym pieczywem w zabytkowej wrocławskiej Hali Targowej.

W trakcie spotkania autorka bardzo zajmujaco opowiadała o swojej twórczości, bohaterach, inspiracjach i pomysłach na nowe książki. Część jej wypowiedzi udało nam się nagrać, bowiem - za zgodą pisarki -  transmitowaliśmy fragmenty spotkania na żywo. Film można zobaczyć na naszym facebooku na stronie wydarzenia "Spotkanie z Agatą Kołakowską"

Opracowała Elżbieta Paderewska