PODSUMOWANIE AKCJI "MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK, EDYCJA 2

29 lutego odbyło się uroczyste podsumowanie ubiegłorocznej edycji akcji Instytutu Książki pn. "Mała Książka - Wielki Człowiek". W okresie od września do grudnia rozdaliśmy dzieciom wszystkie otrzymane wyprawki - aż 200 kompletów!!

Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które przyszło do Biblioteki głównej w Ożarowie lub Filii nr 1 w Józefowie i Filii nr 2 w Święcicach, otrzymało w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start. Dzieci na specjalnych kartach zbierały naklejki za wypożyczanie książek, a w nagrodę wszystkich uczestników wraz z rodzicami zaprosiliśmy na spektakl Tetaru Złoty Dukat "Przygody Lisa i Gąski Dorotki". Poczęstunek ufundowały Piekarnie Putka, a gościny udzielił Hotel Mazurkas. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Przypominamy, iż akcja trwa nadal - w 2020 roku obejmuje dzieci urodzone w latach 2014-2017 i realizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii. Zapraszamy do Bibliotek!

Oprac. Ewa Pawlak