"Babska Biesiada"

Nasza filia w Józefowie  razem z Filią Domu Kultury „Uśmiech” w niedzielę 9 marca zorganizowały miłe spotkanie przy herbatce i ciasteczku dla pań z  okazji Dnia Kobiet pod hasłem „Babska Biesiada”. Spotkanie rozpoczęło się życzeniami dla wszystkich kobiet złożonymi przez Kierownika Filii DK Panią Małgorzatę Wojciechowską oraz Kierownika Filii BP Panią Wandę Orzechowską. Licznie przybyłe panie wprowadzone zostały w wyśmienity humor przygotowanym specjalnie na tę okazję skeczem pt. "Sąd". Aktorzy rozbawili gości do łez. Niesamowite wrażenie na wszystkich zebranych wywarł Dominik Ziółek, który umilał czas grą na skrzypcach i  - wraz z Weroniką Psujek  - zaprezentowal się ogniście w tańcu ludowym.

Dalsza część relacji pod zakładką "więcej". Zapraszamy do lektury i obejrzenia zdjęć.

img 1239

Gościnnie wystąpił damski zespół amatorski, który przedstawił wiersze J. Tuwima "Kwiaty polskie". Podczas uroczystości można było wspólnie pośpiewać z zespołem „Wesołe Wdówki” przy akompaniamencie akordeonu (Waldemar Dąbrowski). Każda z Pań otrzymała drobny upominek w postaci książki oraz kosmetyków do makijażu ufundowanych przez DROGERIE NATURA.

img 1272

img 1213