Filia Nr 1 w Józefowie

Podwójne święto Pasjonatek

Ostatnie czwartkowe spotkanie Klubu Pasjonaci, tj. 7 maja br., było podwójną okazją do świętowania dla naszych Klubowiczek. 2 Pasjonatki – pani Krysia oraz pani Maria ukończyły kurs podstaw obsługi komputera, realizowany w naszej Filii w Józefowie. Wszystkie Panie otrzymały również w podziękowaniu za czynny udział i wkład w funkcjonowanie Filii BP w Józefowie książkę "Powiat warszawski zachodni. Monografia albumowa", której wydawcą jest Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim. Dalsza część spotkania upłynęła jak co tydzień przy wspólnym oglądaniu na dużym ekranie. W tym tygodniu oglądaliśmy spektakl autorstwa Wojciecha Tomczyka w reżyserii Michała Gazdy pt. „Komedia małżeńska”. Zapraszamy już w czwartek tj. 14 maja br. na koleje spotkanie z cyklu „kulturalne czwartki”.