SPOTKANIE WIGILIJNE KLUBU PASJONATÓW Z JÓZEFOWA

Zwieńczeniem przygotowań przedświątecznych Klubu Pasjonatów była wspólna Wigilia zorganizowana 14 grudnia w Filii nr 1 w Józefowie. Złożyliśmy sobie życzenia, ucztowaliśmy, a każdy przyniósł ze sobą smaczną potrawę - na stole znalazły się m.in. śledzie, pierogi, sałatki, makowiec. Dla Pasjonatów była to też dobra okazja na podziękowanie pracownikom Biblioteki - Pani Wandzie Orzechowskiej za jej dotychczasową pracę animacyjną, mobilizowanie do różnego typu działań. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że liczą na jej dalszą aktywność. Był czas życzeń dla Izabeli Kowalskiej, pracownika filii, która wkrótce wychodzi za mąż. Wszyscy jej kibicują na Nowej Drodze Życia! Podziękowania otrzymała również Pani Monika Dziedzic, nowy kierownik filii, za przyjazną atmosferę oraz prowadzenie kursu komputerowego, w którym uczestniczy część Pasjonatów. Nie ukrywamy, że nam pracownikom biblioteki, było niezwykle miło, że nasza praca została doceniona przez Klubowiczów, a zarazem czytelników naszej biblioteki. Dziękujemy wszystkim!!!

Oprac. MD