Filia nr 1 w Józefowie

Adres:  Fabryczna 15, 05-860 Józefów

Tel. /22/ 292 60 22

e-mail: jozefow@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl

Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualne godziny otwarcia.

Biblioteka dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kierownik: Ewelina Połeć
Zbiory: literatura piękna i popularnonaukowa dla dorosłych, dzieci i młodzieży, lektury dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Placówka udostępnia stale powiększający się zbiór beletrystyki. Filia gromadzi także audiobooki.
Katalog: elektroniczny

Wejście do budynku przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Przed wejściem do budynku znajduje się samoobsługowa wrzutnia umożliwiająca całodobowy zwrot książek i audiobooków.
Filia posiada dwa stanowiska z dostępem do internetu oraz prowadzi obsługę czytelnika w systemie bibliotecznym Mateusz.

Usługi:

• wypożyczanie książek z literatury pięknej i popularnonaukowej,
  • udostępnianie na miejscu słowników, encyklopedii ogólnych i specjalistycznych,
  • fachowe doradztwo informacyjne w zakresie doboru i wyszukiwania piśmiennictwa na konkretny temat,
  • profesjonalna pomoc w korzystaniu z katalogów bibliotecznych,
  • popularyzacja czytelnictwa: lekcje biblioteczne, spotkania autorskie, imprezy dla dzieci i ich rodziców, imprezy dla seniorów, klub brydżowy,
  • Wi-Fi, odpłatne kserowanie i skanowanie dokumentów.

Rok założenia: 1971

Informacje o tym, co dzieje się (i działo) w Filii nr 1 znajdziesz klikając w tag #Józefów