Ogłoszenia

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) informujemy, że z dniem 25 maja br obowiązuje nowy formularz zapisu do Biblioteki.

Z dokumentem można zapoznać sie tutaj

Zapraszamy na świeżo ukończoną stronę

www.wizjananowelata.pl

gdzie zbieramy marzenia ożarowian co do tego, jak sobie wyobrażają nową Bibliotekę w naszym mieście. Są tam inspiracje z innych bibliotek w Polsce i Europie. I jest miejsce na własne pomysły.

Te dobrze opisane przez Państwa marzenia zostaną zilustrowane przez architekta, pokazane na wystawie i poddane debacie publicznej, którą szykujemy jesienią. Prosimy marzyć!

Stronie będzie towarzyszyć mobilna wystawa uliczna różnych wnętrz bibliotecznych z Polski i Europy, konkurs "Biblioteka moich marzeń" dla dzieci i wspominana już publiczna debata.... a wszystko to na 70-lecie istnienia Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim. Czas pomarzyć o nowej Bibliotece!