Ogłoszenia

Nasza Biblioteka bierze udział w konkursie "Kinder mleczna kanapka - przerwa na wspólne czytanie".

Zapraszamy do oddawania głosów, które pomogą nam w wygraniu zestawu książek dla dzieci.

Głosować można codziennie tutaj.

W dniach 3-11 października 2017 r. Filia nr 2 w Święcicach z powodu urlopu pracownika będzie zamknięta.

W dniach 16 października - 12 listopada 2017 r. Filia nr 1 w Józefowie z powodu remontu będzie zamknięta.

Przypadające w ww dniach terminy zwrotu wypożyczonych książek zostaną przesunięte do czasu otwarcia placówek.

Za utrudnienia przepraszamy, zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży i Oddziału dla Dzieci przy ul. Szkolnej 2.

Walery Sleżuk jest malarzem pochodzenia ukraińskiego, który kilka lat temu znalazł swoje miejsce w Polsce. Jego twórczość obejmuje motywy kresowe, pejzaże wiejskie, martwe natury, portrety. Wszystko przesycone jest nostalgią do minionego czasu - bliskości z naturą, rytmem przyrody.

Jego prace wystawiane były w Odessie, Łucku, Czerniowcach, Kijowie, Warszawie, Żyrardowie, Lublinie, Milanówku, Ursusie, Wołominie, Grodzisku Mazowieckim, Józefowie, a także w Ożarowie Mazowieckim. Wystawa obrazów olejnych artysty z możliwością zakupu wybranego dzieła trwa w holu biblioteki do 15 stycznia.  Serdecznie zapraszamy!

WALERY LE 1

Oprac. WA