Polecane

Biblioteka na zielonej trawce

Wakacje wciąż trwają, a więc czasu do spędzania na trawie jeszcze nam zostało. Słońce próbuje z nami współpracować, chcąc dać nam jak najwięcej swojej miłości i ciepła. Biblioteka zagościła na zielonej trawce, a razem z nią zabawa pełna uśmiechu, radości oraz nagród.

Na początku rozruszaliśmy się śpiewanką o niedźwiadku, co zaangażowało uczestników do dalszej hecy. Książeczka o Żabce okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy wsłuchiwali się z zaciekawieniem, co wydarzy się głównej bohaterce. Poczuliśmy nawet grozę, gdy znienacka pojawił się bociek…

Nie mogliśmy usiedzieć długo, więc od razu zabraliśmy się do kolejnych aktywności. Robiliśmy czapki z papieru, rysowaliśmy pierwsze litery swoich imion, a następnie ubieraliśmy je w ogórki i ozdabialiśmy pomidorkami.  Dzieciom najbardziej spodobało się rysownie cieni oraz utrzymywanie równowagi z woreczkami na głowie.

Na zakończenie rozdałyśmy dyplomy z nagrodami za konkurs „Wakacyjna Przygoda”.

Nasi Laureaci:

Weronika Grenda