NAGRODA ZA NAJLEPIEJ PRZEPROWADZONĄ KAMPANIĘ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM 2017/18

11 grudnia br. w kinie Atlantic w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród za udział w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" w roku szkolnym 2017/2018. W tym roku Jury przyznało jedną Nagrodę Specjalną, trzy Nagrody równorzędne oraz sześć Wyróżnień Specjalnych i 7 Wyróżnień. Do Warszawy przyjechały wszystkie nagrodzone Koordynatorki/Liderki i odebrały z rąk Prezes Fundacji – Ireny Koźmińskiej, oraz Ambasadorek kampanii czytania – Doroty Koman i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, dyplomy oraz 15-tomowe kolekcje książek „Cała Polska czyta dzieciom” – wydany przez „Politykę” zestaw literackich pereł dla dzieci i młodzieży.

W Gronie Laureatów znalazła się także Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim. Nagrodę odebrały Ewa Sobieraj i Ewa Krupa z Biblioteki oraz Zbigniew Szelenbaum z Fundacji "Nasz Macierzysz", Radny Rady Miejskiej Ożarowa Mazowieckiego.

Nagroda ta jest już kolejną w zbiorach naszej placówki - po wyróżnieniu z roku 2016. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w całorocznej pracy na rzecz kampanii głośnego czytania. Trwa kolejny rok szkolny, czytamy więcej, częściej i cieszymy się, że coraz większa liczba Dzieci i Rodziców docenia nasze działania. Gratulujemy wszystkim Laureatkom Konkursu wspaniałej pracy, życzymy powodzenia w kolejnym roku!

Oto prezentacje Laureatek oraz pełne wyniki Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" w roku szkolnym 2017/18.

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z Gali w Kinie Atlantic. Zdjęcia - Łukasz Giersz.