BAL ŚNIEŻYNEK I PŁATKÓW ŚNIEGOWYCH

Do Filii nr 1 w Józefowie zawitał niezwykły gość!!! 14 grudnia na Bal Śnieżynek i Płatków Śniegowych przybyła Królowa Zima. W atmosferę wprowadziły nas trzy przewspaniałe Babcie - babcia Kazia, babcia Wanda i babcia Mirka, które przeczytały dzieciom baśń Hansa Christiana Andersena Królowa Śniegu. Następnie Królowa Zima opowiedziała trochę o sobie, podkreśliła, że kocha dzieci i nie ma nic wspólnego ze złą Królową z baśni, po czym zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy. Były tańce, śpiew i dużo radości! Na koniec dzieci rzuciły się w objęcia roześmianej Królowej Zimy, teraz na pewno zimowa aura za oknem nie będzie im straszna! Królowa Zima na koniec spotkania poczęstowała dzieci śnieżnymi piankami.

Podczas balu przedszkolaki wręczyły kwiaty i podziękowały za dotychczasową pracę Pani Wandzie Orzechowskiej, pracownikowi filii bibliotecznej w Józefowie, która przeprowadziła wiele zajęć literackich dla dzieci i wielokrotnie wprowadzała dzieci w świat książkowych bohaterów.
Biblioteka dziękuje za włączenie się do zabawy uczestniczkom Klubu Pasonatów - Pani Kazimierze Kosińskiej, Pani Wandzie Kowalczyk oraz Pani Tomirze Dudek.

Oprac. MD