RECITAL KATARZYNY ŻAK - RELACJA

17 lutego w Domu Kultury „Uśmiech” odbył się współorganizowany w ramach programu Stolica Kultury Mazowsza 2018 przez Bibliotekę i „Uśmiech” recital Katarzyny Żak.

Pani Katarzyna jest nie tylko aktorką filmową, telewizyjną i teatralną lecz także wokalistką oraz ambasadorką dwóch akcji czytelniczych – "Cała Polska czyta dzieciom" i "Czytam sobie”. W ramach recitalu „Piosenki z dobrym tekstem” zaprezentowała utwory do słów Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego oraz Jana Wołka. Wokalistka wprowadziła nas pięknie w klimat wszystkich piosenek. Kto nie był, niech żałuje! Było nas całkiem dużo i była dobra zabawa!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w Bibliotece oraz te organizowane wspólnie z Domem Kultury „Uśmiech”!

Oprac. AM