SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ SAMBOR-CAO

W środę 27 kwietnia w Bibliotece odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Książka z autografem”. Tym razem gościem była pani Małgorzata Sambor-Cao, autorka serii „Sapere aude”. Powiedzieć, że było to wyjątkowe spotkanie z wyjątkową osobą, to jak nic nie powiedzieć. Rozmowa przebiegała w ciepłej, domowej atmosferze, nie obyło się bez żartów, drobnych anegdot i dużej dawki pozytywnej energii. Pani Małgorzata opowiedziała nam o tym, jak powstawały książki, czemu zdecydowała sama je wydać, a przede wszystkim wyjaśniła, co oznacza tytuł „Sapere aude”, czyli „odważ się być mądrym”.

Komu nie udało się przyjść na spotkanie, nic straconego, bardzo łatwo możecie nadrobić zaległości. W Bibliotece nadal czekają książki do kupienia. Wkrótce też znajdą się na półce z nowościami w naszej Wypożyczalni. Liczymy, że pani Małgorzata odwiedzi nas przy okazji promocji kolejnego, trzeciego już tomu „Sapere aude”. Nie możemy się doczekać.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego spotkania.

Oprac. MZ