SPOTKANIA Z EDYTĄ JUNGOWSKĄ

Miłym wydarzeniem w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek była wizyta pani Edyty Jungowskiej w Filiach Biblioteki w Święcicach i Józefowie.

W Święcicach aktorka teatralna i filmowa, założycielka wydawnictwa Jung-off-ska spotkała się z uczniami II i III klasy pobliskiej Szkoły Podstawowej. Dzieci miały okazję wysłuchać fragmentów wybranych z książek Astrid Lindgren w świetnej interpretacji aktorki. Brały aktywny udział w prowadzonych przez nią zabawach i animacjach. Z zainteresowaniem rozmawiały o tajnikach nagrywania audiobooków. Pełne radości spotkanie upłynęło bardzo szybko, a jego młodzi uczestnicy przekonali się, że znana z ekranu artystka jest niezwykle miłą i bezpośrednią osobą. Na koniec wizyty pani Edyta Jungowska rozdawała autografy i zaprosiła dzieci do wspólnego zdjęcia.

Oprac TS