Jubileusz 10-lecia Klubu Pasjonatów i wystawa portretów fotograficznych

Kto by pomyślał, że to już 10 lat?!

Nasz wyjątkowy Klub Pasjonatów, czyli grupa seniorów, która działa przy Filii nr 1 w Józefowie, obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Udział w projekcie Fundacji Orange w 2012 r. pod hasłem „Spotkania z Pasjami” – stąd pomysł na nazwę Klubu – przerodził się w cykliczne zajęcia w bibliotece prowadzone pod opieką ówczesnej kierowniczki Filii Wandy Orzechowskiej. W tym czasie odbyły się w ramach cotygodniowych spotkań liczne, różnorodne tematycznie rozmowy z ciekawymi ludźmi czy pisarzami, warsztaty, dyskusje, wspólne wyjścia i wspólne działania. A ostatnio seniorzy tworzący Klub zadebiutowali w roli modeli!

Już w czwartek 30 czerwca w godz. 17.30 – 19.30 w siedzibie Filii nr 1 przy ul. Fabrycznej 15 w Józefowie będzie miało miejsce rocznicowe wydarzenie, na którym uroczyście otworzymy wystawę fotograficznych portretów Pasjonatów autorstwa Pana Kazimierza Stachurskiego i Pana Pawła Krupy. Na ten dzień przygotowaliśmy również niespodzianki! Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby złożyć życzenia ludziom z pasją przez duże „P”!

Wystawę będzie można oglądać przez cały lipiec w galerii Domu Kultury „Uśmiech” na 1 pietrze.

Dziękujemy Domowi Kultury „Uśmiech”, który jest partnerem wydarzenia.