Książka „Projekt pandemia” do kupienia w bibliotece w Ożarowie oraz w filiach

Zachęcamy do kupienia książki wydanej przez Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim, w sprzedaży w bibliotece oraz w jej filiach, cena 20 zł. Książka może też zostać wysłana pocztą na koszt adresata (ok.10 zł) po dokonaniu wpłaty na konto biblioteki: 86 1020 1055 0000 9202 0404 5936 PKOBP.

Książka „Projekt pandemia” jest zbiorem wspomnień siedmiorga uczniów ze szkoły podstawowej w Święcicach z pierwszego roku pandemii, zapisem ich przeżyć, emocji, refleksji. Może stać się dobrym pretekstem do rozmowy z dziećmi o ich trudnych chwilach, dać wsparcie i inspirację do tego  jak wypełnić czas, w którym kontakt z rówieśnikami został mocno ograniczony. Dodatkową jej wartością są piękne i dowcipne ilustracje Marty Ludwiszewskiej.

Zapraszamy do lektury i do rozmowy z dziećmi o książce!