Nowości książkowe i nie tylko…

Nieustannie pracujemy nad tym, aby w naszej bibliotece nie zabrakło nowości wydawniczych.
I tak w ostatnich dniach pojawiło się wiele nowych książek dla dorosłych oraz dla dzieci. Wśród nich znalazły się oczywiście Państwa zamówienia.

Zachęcamy do korzystania z naszego katalogu online, gdzie można przeglądać i rezerwować wybrane pozycje. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego Facebooka.

Dodatkowo warto zajrzeć na naszą półkę z multimediami, gdzie znajdziecie nowe filmy
i audiobooki.
A niebawem… ciii, tego jeszcze nie zdradzimy. Ale szykuje się prawdziwa rewelacja! 🙂

Przypominamy, że książki, które w katalogu widnieją jako dostępne można zamawiać telefonicznie, mailowo lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Zamawiaj i odbieraj
w bibliotece! Szczegółowe informacje w zakładce kontakt.

Zapraszamy!