BAL KARNAWAŁOWY "MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK"

17 lutego podsumowaliśmy pierwszą edycję Kampanii Społecznej "Mała Książka - Wielki Człowiek" w ożarowskich bibliotekach, która trwała od października do grudnia 2018 roku. Dzięki akcji Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim wzbogaciła się o blisko 80 nowych, trzyletnich Czytelników.

Z całymi rodzinami, w których znalazły się dzieci biorące udział w akcji, tj. regularnie odwiedzające bibliotekę i wypożyczające książki, spotkaliśmy się w Hotelu Mazurkas na Balu Karnawałowym prowadzonym przez Teatr Złoty Dukat. Animacje, korowody, zabawy - to wszystko wypełniło niedzielne przedpołudnie. Rozdaliśmy także Dyplomy Małego Czytelnika, a poczęstunek dla uczestników balu ufundowała Pracownia Cukiernicza Jancewicz z Józefowa. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc organizacyjną, a rodzicom i dzieciom za wspaniały, aktywny udział w zabawie.

Akcja trwa nadal, teraz po karty i pakiety książek zapraszamy do bibliotek tegoroczne Trzylatki - dzieci z rocznika 2016.

Więcej zdjęć można otrzymać przychodząc do Oddziału dla Dzieci przy ul. Szkolnej 2 z własnym pendrive'm lub płytą.

Oprac. ES