Zapraszamy na spotkanie autorskie z Grzegorzem Gołębiowskim

Już wkrótce spotkamy się po raz kolejny z ożarowskim autorem, Grzegorzem Gołębiowskim.

Autor z wykształcenia jest ekonomistą, spod jego pióra wyszło wiele publikacji z tej dziedziny. Czytelnikom Biblioteki jest znany jednak przede wszystkim z tego, iż chętnie dzieli się z nimi… swoimi pasjami. Pan Grzegorz prowadził u nas warsztaty genealogiczne i spotkania, podczas których uczyliśmy się w jaki sposób można edytować największą encyklopedię na świecie – Wikipedię.  Ożarowscy seniorzy poznali Go dobrze podczas warsztatów „O finansach…w Bibliotece”.

Tym razem liczymy na to, iż w rozmowie poznamy kulisy powstania premierowej książki z cyklu przygód Adama Floriańskiego (już do nabycia w Bibliotece głównej). Spotkanie będzie także dobrą okazją, aby oficjalnie pogratulować Panu Grzegorzowi otrzymania Nagrody Honorowej „Felicja 2022”.

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki przy ul. Szkolna 2. Czwartek, 22 września 2022 r., godz. 18.00.