Warsztaty okolicznościowe „Zręczne ręce”

Zapraszamy na rodzinne warsztaty okolicznościowe „Zręczne ręce”. Tym razem przygotujemy wiązanki i stroiki na groby naszych Bliskich. Zajęcia poprowadzi Anna Kozioł – nauczycielka i florystka oraz Anna Marsula z naszej Biblioteki💐

📆 26 października 2024 r. (sobota)
⏰ 11.00
🏫 Biblioteka Publiczna im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna 2.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy:
🏫 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży,
☎️ /22/ 722 12 65,
📧 bibliotekaozarow@gmail.com.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Biblioteka BLISKO Czytelnika – spotkania ludzi książki” przez Bibliotekę Publiczną im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność”.