BLISKO – Książka za 1 Uśmiech – warsztaty dla rodziców i dzieci

W ramach programu dotacyjnego BLISKO, Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim, wraz z Domem Kultury Uśmiech oraz Kołem Gospodyń Wiejskich „Galimatjas” z Piotrkówka Małego, zaprasza na bezpłatne warsztaty rodzinne o inicjacji czytelniczej i rozpoznawaniu talentów „Książka za 1 Uśmiech”.

Warsztaty poprowadzone zostaną przez trenerki Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Warszawski – dr Grażynę Walczewską-Klimczak i Elżbietę Hornowską, współautorki książki „Rozumienie świata. O warsztatach pracy z książką i czytelnikami” (SBP, 2017).

Tematyką warsztatów będzie rozbudzanie zainteresowania książką, promowanie ciekawej współczesnej literatury, a także pokazanie, iż w każdym dziecku drzemie talent, który po rozpoznaniu trzeba pielęgnować, który może stać się początkiem drogi zawodowej w dorosłym życiu. W czasie, gdy rodzice będą brać udział w spotkaniach, bibliotekarze i pracownicy domu kultury poprowadzą animacje czytelnicze dla dzieci.

Na wszystkich uczestników czekają niespodzianki książkowe.

Terminy (warsztaty symultaniczne):

• 18 października 2023 r. godz. 18.00 – Warsztaty dla rodziców
  • 18 października 2023 r. godz. 18.00 – Animacje dla dzieci w wieku 4+

Miejsce: Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna 2

Zapisy: Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna 2, tel. /22/ 722 12 65, e-mail: bibliotekaozarow@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona.