„Czytanie to latanie” po raz 3.

Kolejna edycja konkursu „Czytanie to latanie” ruszyła! Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. edycji rodzinnego konkursu „Czytanie to latanie”, którego organizatorem jest Biblioteka Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi z: Błonia, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Starych Babic. W tym roku do udziału zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat, wraz z rodzicem/opiekunem. Wystarczy napisać kilka słów o swoim ulubionym bohaterze literackim, następnie przynieść pracę do swojej biblioteki, lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl, do 1 października.

Do wygrania  vouchery na widokowy lot balonem, samolotem nad powiatem warszawskim zachodnim oraz swobodne loty w tunelu aerodynamicznym we Flyspot. Nagrody sponsorują flyspot.pl i Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Michał Gajewski (lot samolotem).

Wszystkim życzymy wysokich lotów!