Mała Książka – Wielki Człowiek. Edycja 2021/22

11.10.2021 r. rusza kolejna edycja programu Instytutu Książki – Mała Książka – Wielki Człowiek. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.
 
W Wyprawce dzieci znajdą wspaniałą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu 10 zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.
 
W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
 
Po wyprawki zapraszamy do Oddziału dla Dzieci przy ul. Szkolnej 2, do Filii nr 1 w Józefowie przy ul. Fabrycznej 15 oraz do Filii nr 2 przy ul. Warszawskiej 53 🙂
Skip to content