Kolorowo i radośnie w Klubie Pasjonatów

10 marca powróciliśmy do spotkań Klubu Pasjonatów i staraliśmy się trochę odczarować nie zawsze optymistyczną rzeczywistość. Ponieważ Klub to osiemnaście wspaniałych Pań, a także jeden bardzo miły Pan, tego dnia świętowaliśmy Dzień Kobiet oraz  Dzień Mężczyzn. Serdecznie dziękujemy Panu Janowi Hrynczyszyn, który odwiedził nas z tej okazji z gitarą i wykonał kilka klimatycznych utworów.

17 i 24 marca Panie z Klubu Pasjonatów, wraz z Hanią Wojaczek z naszego zespołu, uruchomiły manufakturę wiosennych i wielkanocnych ozdób. 🐣 🐥 🌿 To był twórczo spędzony czas i powstały bardzo efektowne dekoracje – włóczkowe kurczaczki i zdobione jajka!

Już 31 marca odbyło się klubowe spotkanie wielkanocne, na którym życzyliśmy sobie spokojnych świąt i cieszyliśmy się z możliwości bycia razem. Natomiast 7 kwietnia, czyli tuż przed Niedzielą Palmową Panie wykonały własnoręcznie palmy wielkanocne, ważny symbol przypominający o nadziei i zwycięstwie życia.

Klub Pasjonatów również życzy czytelnikom, mieszkańcom i przyjaciołom spokojnych, zdrowych, radosnych Świąt Wielkiejnocy!

Skip to content