Majowe spotkanie DKK w Józefowie

DKK-jozefow-maj-2022

Przed nami kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 1 w Józefowie. Za sprawą powieści obyczajowo-historycznej „Ogród kobiet” Carli Montero zapanuje na nim śródziemnomorski klimat pełen pięknych widoków, zapachów i… tajemnic. Serdecznie zapraszamy!

Opis wydawcy:

Barcelona, początek XXI wieku. Gianna odnosi sukcesy jako architektka, romansuje z przystojnym aktorem i wkrótce będzie musiała podjąć decyzje, które zaważą na jej życiu. A że nie wszystko układa się tak, jak by sobie życzyła, postanawia wyruszyć do Włoch w poszukiwaniu własnych korzeni. Nawet się nie spodziewa, czym ta podróż się dla niej skończy.

Castelupo, początek XX wieku. Młyn na obrzeżach włoskiego miasteczka jest domem Anice, niezwykłej dziewczyny, która zna się na ziołach i zaklęciach. Anice kocha ze wzajemnością, ale kiedy wydaje jej się, że szczęście jest w zasięgu ręki, wybucha wojna.

Dwie kobiety, dwa pokolenia, dwa punkty na mapie – oto splątana historia rodziny Verelli i odkrywania tego, co w życiu najważniejsze: miłości, przyjaźni i miejsca, które nazywamy domem.

Skip to content