Nabór na zajęcia w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie warszawskim zachodnim”

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim – Filia nr 1 w Józefowie bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie warszawskim zachodnim”
W ramach projektu zorganizowane będą bezpłatne zajęcia dla młodzieży z tematu „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?
Dzieci i młodzież w wieku 10 – 14 lat. Szczególnie zapraszamy osoby z terenu Józefowa, Płochocina i okolic, ale nie tylko!

Czego nauczą się uczestnicy szkolenia?

• jakie są możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach
  • poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów
  • zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego
  • dowiedzą się o przysługujących im prawach autorskich i co to jest creative commons.
Zajęcia będą odbywały się online na platformie Teams  w terminie od 16.07. do 23.07. w godz. 10.00 – 13.45.
Zgłoszenia przyjmujemy do 9 lipca 2021 roku. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 292 60 22 lub mailowego: jozefow@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl

Liczba miejsc ograniczona! Termin zajęć może ulec zmianie!

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).