Podsumowanie akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek” 2022/23

W niedzielę, 4 czerwca, podsumowaliśmy akcję „Mała Książka – Wielki Człowiek” (V edycja).

Akcja bookstartowa Instytutu Książki, w której wzięła udział także Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim, trwała w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, Filii nr 1 w Józefowie i Filii nr 2 w Święcicach przez cały rok szkolny. Jej uczestnicy za każde wypożyczenie książki otrzymywali naklejki na specjalnych kartach, a na samym początku i dzieci i rodzice otrzymali książki do czytania. Podczas niedzielnego spotkania, w którym udział wzięło aż 140 dzieci, rodziców i dziadków, bawiliśmy się z Teatr Złoty Dukat- Mobilne Imprezy, który wielokrotnie podkreślał, jak ważne są książki i ich czytanie w życiu najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy za wspólną, bajkową zabawę i zapraszamy do Bibliotek. Już jesienią rusza kolejna edycja akcji!