Powiatowy Dzień Bibliotekarza

Tegoroczny Powiatowy Dzień Bibliotekarza wyglądał zupełnie inaczej niż zwykle.. Rzeczywistość, w dobie koronawirusa, okazała się bezwzględna, dlatego jedyne co mogliśmy w tej sytuacji zrobić to przenieść nasze działania do sieci.

Jako biblioteka powiatowa przygotowaliśmy film podsumowujący miniony rok. Zobaczcie jak to wyglądało w statystykach.

Kochani, dziś mieliśmy wspólnie świętować Powiatowy Dzień Bibliotekarza 2020. Niestety, z wiadomych powodów nie mogliśmy się spotkać osobiście, ale wciąż mamy nadzieję, że jednak nastąpi to jeszcze w tym roku.
Jako Biblioteka Powiatowa chcieliśmy bardzo podziękować Bibliotekarzom oraz wszystkim pracownikom siedmiu bibliotek w powiecie warszawskim zachodnim, za cały trud i serce włożone w codzienne obowiązki, zwłaszcza w tym ostatnio trudnym czasie.
Wasza działalność na rzecz upowszechniania czytelnictwa i integracji środowiska lokalnego ma zasięg nie tylko gminny czy powiatowy, ale dzięki mediom społecznościowym (FB, Instagram), wykracza poza jego granice. Dołączony film tylko w części, ale tej jakże ważnej – dotyczącej czytelnictwa, pokazuje efekt Waszej pracy w roku ubiegłym. Jesteśmy przekonani, że pomimo obecnych przeciwności, ten rok również przyniesie wiele zadowalających efektów czytelniczych i nie tylko, a za rok podzielimy się tymi informacjami, celebrując Powiatowy Dzień Bibliotekarza 2021!
Z najlepszymi życzeniami dalszych sukcesów

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim
Biblioteka Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Skip to content