Rok z koronawirusem, czyli co zdziałaliśmy przez ostatnie dwanaście miesięcy

12 marca 2020 roku, podjęto decyzję o zamknięciu Instytucji Kultury, w tym bibliotek. Zaczął się lockdown. #Zostańwdomu #terazczasnaczytanie #niezostawiamCzytelnika, krzyczały social media wszystkich placówek. Dziś, równo rok później, znów stoimy przed decyzją co dalej, jak będziemy działać.

Wiemy, że nie jest to żaden powód do świętowania. Ale jest to dobry moment, aby podsumować to, co udało nam się zrobić w minionym roku, od 12 marca 2020, do 12 marca 2021…

Zapraszamy do obejrzenia filmu. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Jednocześnie, informujemy, że od 15 marca (poniedziałek) wracamy do usługi „KSIĄŻKA NA TELEFON”. Nie wejdziecie do biblioteki, ale nadal możecie wypożyczać książki. Zachęcamy do korzystania  z naszego katalogu online. Przeglądaj, zamawiaj i odbieraj. Bez kontaktowo i bezpiecznie.