Ta sama treść – większy komfort czytania, czyli DUŻE LITERY w bibliotece.

Szybkie tempo życia, wszechobecne ekrany oraz sztuczne światło nie sprzyjają naszym oczom. Są zmęczone, a wzrok słabszy. Często, podczas wizyt w bibliotece, Czytelnicy proszą o książki z większą, wyraźną czcionką.

W związku z tym, w trosce o komfort czytania, systematycznie powiększamy zbiór „DUŻYCH LITER”.

Coraz więcej wydawnictw wprowadza do swojej oferty książki z większą czcionką. Obecnie w księgozbiorze biblioteki znajdują się pozycje wydawnictwa Prószyński i S-ka, Oficyny Wydawniczej Silver oraz Wielkich Liter.

Szeroka oferta książek z DUŻYMI LITERAMI cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych Czytelników. W zasobach znajdują się powieści obyczajowe, kryminały i thrillery, a nawet literatura popularnonaukowa – to wszystko sprawia, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tu coś dla siebie.

Odzyskaj przyjemność z czytania! Ta sama treść – dużo większy komfort.

Oferta skierowana jest do wszystkich Czytelników ze słabszym lub zmęczonym wzrokiem, ale w dużej mierze dedykowana jest Seniorom, których męczy czytanie książek ze standardową czcionką.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą DUŻYCH LITER. Szczegóły w katalogu oraz na miejscu w bibliotece.