Trzecie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Komiksowego za nami

Trzecie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Komiksowego za nami… ale nie do końca, gdyż nasi klubowicze nie dali rady spotkać się tego dnia (wszystkie nieobecności zostały usprawiedliwione). Pojawił się tylko Krzysztof i jakoś tak godzina minęła na rozmowach o nowych komiksach w Bibliotece, naszych wizytach na targach książki, które odbywały się w Warszawie (na Stadionie Narodowym i pod Pałacem Kultury i Nauki) i oczywiście o zakupach książkowych i komiksowych do naszych prywatnych kolekcji. Na koniec przejrzeliśmy Zeszyty Komiksowe zakupione przez Krzysztofa.

Kolejne spotkanie odbędzie się we wrześniu. Dokładną datę i godzinę podamy w odpowiednim odstępie czasu… Obiecuję. Ale wiecie: od września, to już na poważnie i nie ma usprawiedliwień za nieobecności.

Dobrych urlopów!