Warsztaty „Smacznie, zdrowo, kolorowo” – dobre pomysły na śniadanie do szkoły

„Nie chce tego jeść!”🥦, „znowu kanapka?”🥪, „nie lubię jabłek!”🍎… Brzmi znajomo? Aż za często słyszysz to w domu?

Chcesz urozmaicić szkolne śniadania Twojego dziecka? Brakuje Ci inspiracji? A może boisz się, że przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków do szkoły zajmie Ci za dużo czasu? Te warsztaty są dla Ciebie! 🫵

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Smacznie, zdrowo, kolorowo” , czyli dobre pomysły na śniadania do szkoły, które poprowadzi Małgorzata Śmiechowicz, autorka bloga Matczyne Fanaberie, promującego zasady zdrowego odżywiania oraz wartościową literaturę dla najmłodszych. 🍎🍓🫐

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:

📆 7 września 2024 r.
⏰ 10:00
🏫 Biblioteka Publiczna im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna 2
oraz:
📆 10 września 2024 r.
⏰ 17:30
🏫 Świetlica w Macierzyszu, ul. Sochaczewska 89

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy:
☎️ /22/ 722 12 65
📧 bibliotekaozarow@gmail.com

Zapraszamy!

„Inicjatywa oddolna „Smacznie, Zdrowo, Kolorowo: szkolne śniadaniówki dla dzieci” realizowana w ramach projektu „Biblioteka BLISKO Czytelnika – spotkania ludzi książki” przez Bibliotekę Publiczną im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność”.