Ferie 2022

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim zaprasza do zabawy w dniach 1-13.02.2022 r.

O co chodzi?

Naszą zabawę rozpoczniecie już na kolejnej stronie, wprowadzającej w fabułę. Jaka to fabuła? Wystarczy kliknąć link „Rozpoczynamy!” i samemu się przekonać. Zanim to zrobicie zapoznajcie się z wymaganiami technicznymi i wskazówkami, które znajdziecie poniżej.

Wskazówki

Zabawa toczyć się będzie częściowo na udostępnianych kolejno stronach www, a częściowo w miejscach, do których trzeba będzie się udać osobiście.

Na stronach czasem będzie zadanie do wykonania, a czasem tylko wskazówka. Nie ukrywam niczego – część zadań może być całkiem trudna.

W miejscach, do których dotrzecie, najczęściej trzeba będzie coś odnaleźć… i rozwiązać… a rozwiązanie wpisać na stronie… na którą dostaniecie się skanując kod QR. Właśnie… poniżej wymagania techniczne i lista rzeczy, które należy ze sobą zabrać. 

Wymagania techniczne

Bez smartfona ani rusz. Do zabawy potrzebny jest więc smartfon z aparatem, dostępem do Internetu oraz zainstalowaną aplikacją do skanowania kodów QR. Poniżej instrukcja skanowania kodów QR.

Co jeszcze ze sobą zabrać?

Humor, wytrwałość i dużo siły. Można zabrać też termos z ciepłą herbatą i może jakieś ciasteczko (takie zdrowe i bez cukru).

To chyba tyleeeee?

Aaaaaa! I jeszcze coś do pisania (jakiś notesik i długopis). A gdy będziecie wybierać się po zmroku, to przyda się latarka.

Gotowi?

Na pewno?

Ciepło ubrani?

Czapka i rękawiczki są?

Skip to content