F-22-00

Kto by pomyślał, że tutaj, właśnie tutaj, na tej stronie, a nie na poprzedniej rozpoczyna się ta historia…

Witajcie w naszym centrum robotycznym!  Właśnie tutaj konstruujemy roboty, które później trafią w różne miejsca na całej naszej planecie. Najczęściej tworzymy roboty pomocnicze, które mogą pracować w najcięższych warunkach.

Aha… Ja nazywam się doktor Lem, Adam Lem.

W naszym supertajnym i supernowoczesnym centrum konstruujemy roboty, które wyręczają ludzi w najmniej lubianych pracach: sprzątają, prasują, myją okna, robią zakupy i gotują wymyślne potrawy, a czasem nawet odrabiają lekcje i chodzą do pracy… Nasze centrum wygląda prawie jak zwykłe laboratorium, ale niech Was to nie zmyli – to ukryty świat najnowszych technologii i cybernauki. Stworzone tu roboty powstały według precyzyjnych i tajnych schematów, a po wypuszczeniu z centrum są przez nas obserwowane specjalnym protokołem 10D. Dzięki codziennym obserwacjom wiemy, że nasze roboty spełniają swoje zadania, a ludzie mają więcej czasu na czytanie swoich ulubionych książek 🙂

A co Wy właściwie tutaj robicie? Tak… to dobre pytanie.

Może wydać się to Wam trochę dziwne, zwłaszcza w miejscu, gdzie potrzebna jest wielka dokładność i tajemnica, ale… zgubiliśmy kilka części naszego najnowszego, prototypowego robota… Zaginęły jego cyberramiona, cyberstopy, a nawet robotyczna głowa… Musimy ten fakt utrzymać w tajemnicy, nie możemy powiadomić telewizji i pisać o tym w gazetach… Robot, który trafi w niepowołane ręce może być wykorzystany do złych celów. Liczymy zatem na Waszą pomoc!

Zadanie główne: zbierajcie (róbcie zdjęcia) znajdowanych części robota, aby móc złożyć raport doktorowi Lemowi.

Idźcie pod Bibliotekę. Na drzwiach wejściowych zostawiłem Wam pierwsze zadanie

Szukajcie dużego kodu QR

Skip to content