Rozmiar tekstu: Powiększ | Przywróć | Pomniejsz
Biblioteka Publiczna
w Ożarowie Mazowieckim

Konferencja Nowe Zycie Biblioteki

 

Szanowni Państwo!

 

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości obchodzi jubileusz 70-lecia istnienia. Z tej okazji rozpoczęliśmy trwającą cały rok kampanię społeczną „70 lat Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim - wizja na nowe lata”.

Kampanię – zawierającą m.in. mobilną wystawę plenerową „Stać nas na to!” prezentującą ciekawe rozwiązania architektury i aranżacji wnętrz bibliotek oraz stronę internetową www.wizjananowelata.pl, na której mieszkańcy mogą wypowiadać się na temat swojej wizji biblioteki - zwieńczy ogólnopolska konferencja „Nowe życie biblioteki w naszym mieście”.

 

Na wydarzenie  zapraszamy przedstawicieli organizatorów, mieszkańców (szczególnie tych, którzy wypowiedzieli się w kampanii), pragniemy także wysłuchać zdania środowiska bibliotekarskiego. Jako organizatorzy konferencji, wybiegamy w przyszłość i - przy okazji naszego jubileuszu - zastanawiamy się, jak budować, prowadzić i rozwijać biblioteki w miastach, takich jak Ożarów Mazowiecki i jemu podobnych? Jak wypełnić nową bibliotekę życiem? Jacy powinni być bibliotekarze? Stąd zrodził się pomysł realizacji wydarzenia, podczas którego będziemy mogli zebrać wiedzę i podzielić się nią ze środowiskiem bibliotekarskim i organizatorami bibliotek oraz czytelnikami.

 

Konferencja odbędzie się 21 listopada 2018 r. w salach „Koncert I i Koncert II” (poziom HOTEL-1) w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Poznańskiej 177. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej programem, Regulaminem - i oczywiście do nadsyłania zgłoszeń na adres konferencja@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl.

 

Dyrektor i Pracownicy

Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim

 

UWAGA!!!

W związku z możliwością zwiększenia ilości miejsc nabór został przedłużony. Zachęcamy do przesyłania formularzy na adres konferencja@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl