Rodzinne Warsztaty Majsterkowania – brak wolnych miejsc

Z uwagi na ogromne zainteresowanie informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na Rodzinne Warsztaty Majsterkowania.

Osoby zapisane, w razie nieobecności na warsztatach, prosimy o wcześniejszą informację. Lista rezerwowa jest długa. Nie chcemy, aby miejsca zmarnowały się.

Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszymi zajęciami.

Do zobaczenia w Bibliotece! 🙂

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Biblioteka BLISKO Czytelnika – spotkania ludzi książki” przez Bibliotekę Publiczną im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność”.