UWAGA !!! 31 sierpnia usuniemy dane nieaktywnych Czytelników!

𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗶𝗺𝗶 𝗸𝗿𝗼𝗸𝗮𝗺𝗶 𝗻𝗮𝗱𝗰𝗵𝗼𝗱𝘇𝗮̨ „𝗽𝗼𝗿𝘇𝗮̨𝗱𝗸𝗶” 𝘄 𝗯𝗮𝘇𝗶𝗲 𝗱𝗮𝗻𝘆𝗰𝗵!!!
𝗝𝘂𝘇̇ 𝟯𝟭 𝘀𝗶𝗲𝗿𝗽𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿𝗼𝗸𝘂 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝘂𝘀𝘂𝗻𝗶𝗲𝗺𝘆 𝘇 𝘀𝗲𝗿𝘄𝗲𝗿𝗼́𝘄 𝗕𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗸𝗶 𝗱𝗮𝗻𝗲 𝗼𝘀𝗼𝗯𝗼𝘄𝗲 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗲𝗹𝗻𝗶𝗸𝗼́𝘄 𝗻𝗶𝗲𝗮𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝘆𝗰𝗵!!!
Biblioteka Publiczna im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim przechowuje dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) i zapisami Klauzuli informacyjnej „do czasu pozostawania aktywnym czytelnikiem Biblioteki, jednak nie dłużej niż 5 lat od końca roku, w którym zaprzestano korzystać z usług Biblioteki”.
Oznacza to, że osoby, które nie odwiedziły Biblioteki i nie wypożyczyły przynajmniej jednej pozycji w ciągu ostatnich 5 lat mogą wkrótce utracić możliwość korzystania ze zbiorów i usług bibliotecznych. Bez aktywnej karty nie tylko nie będzie można wypożyczać książek, płyt i gier, ale też korzystać z platformy Legimi.
👉 Zapraszamy więc do naszych Bibliotek do końca wakacji. 🙂