50-lecie Filii nr 1 w Józefowie

W kwietniu Filia nr 1 w Józefowie obchodzi swój okrągły jubileusz – 50 lat temu, a dokładnie 14.04.1971 r. pierwsza książka została wpisana do księgi inwentarzowej placówki i właśnie od tej daty można liczyć początek jej istnienia. Pół wieku nieprzerwanej działalności to świetna okazja do podsumowania i wspomnień. W związku z tym osoby, które odwiedzą filię w najbliższych dniach zapraszamy do małej podróży w czasie i bliższego poznania faktów z życia józefowskiego oddziału biblioteki – na czytelników czekają rocznicowe zakładki oraz coś słodkiego.

Zaś przede wszystkim chcemy podziękować czytelnikom, uczestnikom zajęć, wolontariuszom, wszystkim przyjaciołom filii i osobom zaangażowanym w jej tworzenie przez minione lata! Jesteśmy, działamy, staramy się dla Was i bardzo doceniamy każdy wkład w rozwój naszej bibliotecznej społeczności!