Gramy z WOŚP – zachęcamy do licytacji!

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim przekazała dla WOŚP trzy egzemplarze najnowszej książki pt.: „Józefów – takie były początki”.
„My tu z autorkami bardzo się cieszymy, że książka powstała, że ma branie w Józefowie i że Ożarów Mazowiecki jest nią zainteresowany. Po półtora roku od wystawy „Józefów – Takie były początki” i pomysłu na książkę, mamy konkretną monografię zachodniej części gminy. Dziękujemy autorkom i wszystkim zaangażowanym i namawiamy do licytowania. Zawsze dobrze wiedzieć, skąd się jest. Ta książka w tym pomaga” – mówi Dyrektor Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim, Wojciech Albiński.

Szczegóły licytacji książki, jak i innych przedmiotów przekazanych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znajdą Państwo w linku.