BLISKO – Nowe Oblicza Fantastyki

Fantastyczne spotkanie w Bibliotece! 🐉

Tuż po majówce, 6 maja (poniedziałek), w imieniu Sąsiedzkich Wymianek Książek – Ożarów Mazowiecki, wszystkich fanów fantastyki (ale nie tylko😉) zapraszamy na „Nowe Oblicza Fantastyki”, spotkanie z Jarosławem Dobrowolskim, Januszem Stankiewiczem i Feranosem.

📆 6 maja 2024 r. (poniedziałek),
⏰ 18.00
🏫 Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna 2

Wstęp wolny.

W czasie spotkania zapewniamy możliwość zakupu książek.

Spotkanie będzie również transmitowane online.

„Inicjatywa oddolna „BLISKO Autorów” realizowana w ramach projektu „Biblioteka BLISKO Czytelnika – spotkania ludzi książki” przez Bibliotekę Publiczną im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność”.