BLISKO – Podsumowanie I roku działań

Podsumowanie I roku działań

7 grudnia 2023 roku zaprosiliśmy do Biblioteki Publicznej im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim przedstawicieli partnerów oraz lokalnych instytucji i organizacji, z którymi współorganizowaliśmy działania w I roku projektu „Biblioteka BLISKO Czytelnika – spotkania ludzi książki”.

Wśród gości znaleźli się: Przewodniczący Rady Miejskiej – Andrzej Cichal, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej (także Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Ożarów”) – Lech Toruszewski, Vice Prezes Fundacji „Nasz Macierzysz” i Radny Rady Miejskiej – Zbigniew Szelenbaum, Komendant Straży Miejskiej – Stanisław Rdest, Prezes Klubu Sportowego „Ożarowianka” – Michał Szulc oraz przedstawiciele Domu Kultury „Uśmiech” (Zespołu Ludowego „Ożarowiacy”): Małgorzata Wojciechowska, Stowarzyszenia Historycznego Wirtualne Muzeum Ożarów Mazowiecki: Grażyna Lipska-Zaremba, Kazimierz Stachurski i Paweł Zdanowicz, Klubu Pasjonatów w Józefowie: Ewa Hrynczyszyn, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Warszawy: Agnieszka Nowicka oraz pracownicy Biblioteki.

Zamieszczoną poniżej prezentację dotychczasowych dokonań i planów na rok 2024 przedstawiły Dyrektor Biblioteki Anita Nowińska i Zastępca Dyrektora Ewa Pawlak (koordynator projektu).

Serdecznie dziękujemy za udaną współpracę, życzliwość i wsparcie (nie tylko w projekcie BLISKO).

Prezentacja podsumowująca I rok działań