„Czytanie to latanie” po raz 4.

Rozpoczynamy 4. edycję konkursu „Czytanie to latanie”! Konkurs jest organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim – Bibliotekę Powiatową dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi z: Błonia, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Starych Babic.

Tym razem do udziału zapraszamy uczniów klas VI-VIII. Wystarczy napisać „List do ulubionego pisarza z pomysłem na nową książkę”, następnie przynieść pracę do jednej z bibliotek publicznych powiatu warszawskiego zachodniego lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl, do 14 października.
Do wygrania wartościowe nagrody – vouchery na swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, sponsorowane przez firmę Flyspot oraz widokowy lot samolotem nad Warszawą.

Wszystkim życzymy wysokich lotów!