„Gry bez prądu”, czyli spotkanie planszówkowe w Bibliotece – relacja

𝗚𝗿𝘆 𝗯𝗲𝘇 𝗽𝗿𝗮̨𝗱𝘂, 𝗰𝘇𝘆𝗹𝗶 𝘄𝗶𝗲𝗰𝘇𝗼́𝗿 𝗽𝗹𝗮𝗻𝘀𝘇𝗼́𝘄𝗸𝗼𝘄𝘆 𝘄 𝗕𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗰𝗲.

Pierwsze spotkanie planszówkowe wypadło bardzo dobrze. Przygotowaliśmy wiele gier z nastawieniem, że na pierwszy rzut damy gry z łatwym startem. Okazało się, że dorośli wolą gry bardziej zaawansowane, więc na kolejne spotkanie przyszykujemy coś bardziej wymagającego.

Z przybyłych utworzyły się dwie grupy: dorosłych i dzieci. Dorośli grali w „Capital” (gra chyba spełniła nadzieje na ciekawą rozgrywkę), a młodsi w „Mordercze krewetki” i „Wirusa” (dwie ciekawe gry z negatywną interakcją, za którą dzieci raczej nie przepadają, a tym razem grały partia za partią).

Ustaliliśmy, że próbujemy dalej, bo starszym graczom było za mało. O terminie marcowego spotkania powiadomimy na stronie Biblioteki i naszym profilu na Facebooku.