Książka i Róża 2023

Za nami kolejna odsłona akcji „Książka i Róża”. Jak co roku, z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, w promieniach wiosennego słońca, wyruszyliśmy na ulice Ożarowa Mazowieckiego, Józefowa i Święcic, żeby obdarować Was książką i różą, wraz z zaproszeniem do Biblioteki na majowe wydarzenia (a będzie się działo naprawdę wiele!). W tym roku była to akcja szczególna. Dzięki naszym sponsorom oprócz pięknych kwiatów mieliśmy
dla Was książki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nie mogliśmy być wszędzie. Dlatego dla Czytelników odwiedzających Bibliotekę również przygotowaliśmy niespodziankę w postaci róży i ciekawej lektury.

Cieszymy się z pozytywnego odbioru akcji, dzięki której w niezwykły sposób możemy promować czytelnictwo. Dziękujemy za rozmowy, uśmiechy i życzenia kierowane w naszą stronę.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, bez których realizacja wydarzenia „Książka i Róża” nie byłaby możliwa.

W tym roku  pomagała nam młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Ożarowie Mazowieckim im. T. Halika. Jak zwykle okazaliście się niezawodni! 🙂

Sponsorzy wydarzenia: „Bronisze” Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA, Hurtownia książek Platon oraz Wydawnictwo Olesiejuk.

 

Skip to content