Po sąsiedzku: spotkanie z Tomaszem Zimochem

Wszystkich fanów sportu zapraszamy na spotkanie z nietuzinkową postacią – nie tylko sportu, ale i życia publicznego oraz polityki – Tomaszem Zimochem.
Będzie okazja, aby porozmawiać nie tylko o pracy radiowca, ale przede wszystkim zrozumieć specyfikę tych wspaniałych komentarzy, malowniczych metafor, które nie tylko bawią przy słuchaniu sportowych relacji, ale i naprawdę podnoszą ciśnienie.
By pozostać przy tych metaforach, być może sport będzie głównym daniem naszego spotkania, ale będą i przystawki, zupa, a nawet deser. Tomasz Zimoch uczestniczył w Tańcu z Gwiazdami, został uhonorowany nie tylko nagrodami mediów – „Złotym Mikrofonem”, ale i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a nawet Srebrnym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju”, od 2019 roku jest posłem na Sejm IX kadencji.
A na stałe – od kiedy, dowiemy się na spotkaniu – mieszkańcem naszej Gminy.
Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi dla nas ożarowski sympatyk Biblioteki: Łukasz Klimkiewicz.
Już 7 października w Centrum Inicjatyw Społecznych przy ul. Poznańskiej 292 (przy fontannie) o godzinie 18.00. Uwaga, obowiązuje limit miejsc i najlepiej zapisać się wcześniej w Bibliotece – telefonicznie: 22 722 12 65 lub osobiście.
Do zobaczenia!