Spotkanie autorskie z Wojciechem Nerkowskim

Wspólnie z Sąsiedzkimi Wymiankami Książek – Ożarów Mazowiecki zapraszamy na przedostatnie już spotkanie w ramach inicjatywy oddolnej „Blisko Autorów”. Tym razem rozmawiać będziemy z Wojciechem Nerkowskim, tłumaczem, scenarzystą takich seriali jak „M jak Miłość”, „Na Wspólnej”, „Pierwsza Miłość”, a także autorem książek, m.in. „Himalaya. Wyprawa na krawędź życia” oraz „Everest. Poruszę niebo i ziemię”.

📆 11 czerwca 2024 r. (wtorek)
⏰ 18.00
🏫 Biblioteka Publiczna im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna 2

Spotkanie będzie również transmitowane online.

Więcej informacji w wydarzeniu:

Serdecznie zapraszamy!

„Inicjatywa oddolna „BLISKO Autorów” realizowana w ramach projektu „Biblioteka BLISKO Czytelnika – spotkania ludzi książki” przez Bibliotekę Publiczną im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność”.