Wakacyjny nordic walking z czytaniem pod chmurką w Józefowie

Na świeżym powietrzu z książką, a jednocześnie aktywnie? Dla nas to połączenie idealne!

Po czerwcowym spotkaniu wprowadzającym do nordic walking postanowiliśmy za namową uczestników zaprosić użytkowników biblioteki do regularnych ćwiczeń przez całe wakacje!

Zachęcamy osoby dorosłe do dołączenia na cotygodniowe treningi nordic walking. Będziemy ćwiczyć i maszerować w bliskich okolicach Józefowa i Płochocina. Dodatkowo każde spotkanie zakończymy wspólną lekturą krótkiego fragmentu dobranej dla uczestników książki.

Zajęcia będą odbywać się w czwartki w godz. 8.00-10.00 (uwaga: poszczególne terminy mogą ulec zmianie), zbiórki obok fontanny przy budynku Filii nr 1 w Józefowie.

Treningi są bezpłatne, ale obowiązują zgłoszenia. Wcześniejsze doświadczenie nie jest potrzebne i nie trzeba mieć swoich kijków. Zapisy i pozostałe informacje: tel. 22 292 60 22, e-mail: jozefow@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl lub osobiście w Filii nr 1 w Józefowie.

Do zobaczenia!